Áldás vagy átok travinak lenni napjainkban!

itt vagy: Eropolis > Transzneműek negyede > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Témagazda:

travifull


Áldás vagy átok travinak lenni napjainkban!
Mivel egy bizonyos pillanat miat a fórum megszűnt létezni ezért most újraindítom!

Sziasztok!

Így 5 év Eropolis-ozás után jutottam el odáig, hogy ez a fórum megszülessen remélem a travik és travikedvelők egyaránt szívesen fogják látogatni ( és remélem, hogy a traviellenes személyek is találnak benne majd gondolkodni valót)!

*Áldás vagy átok ?*

Jó kérdés és elgondolkodtató hogy társadalmunknak vagy önmagunknak köszönhetjük , hogy travi létünk hová sorolhatjuk!
Hajszál választja el a szerelmet a gyűlölettől ugyanúgy mint a travik kedvelését és nemkedvelését is!
Kérdezem én nem-e kellene magunkba nézni és viselkedésünkkel magatartásunkkal megmutatni a világnak , hogy méltóak vagyunk arra , hogy szeressenek elfogadjanak? Vagy megéri a *TRAVI* jelzőt a sárba tiporva sajnálni önmagunkat?

Előre is köszönöm véleményeiteket meglátásaitokat!
Szeretettel!
Travifull!


Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
travifull#382016-11-02 13:36:09
*SZIASZTOK!

A FÓRUMBA MEGJELENT BEJEGYZÉSEIM TELJES MÉRTÉKBEN A MAGÁNVÉLEMÉNYEM TÜKRÖZIK EZ AZ OLDALTÓL ÉS AZ OLDALON BETÖLTÖTT SZEREPEMTŐL TELJESEN FÜGGETLENEK!*
telihold69#412016-11-08 22:37:30
Szerintem áldás, mert igazán feldobja  a napomat ha találkozom veletek.A szexről nem is beszélve. Izgi a megjelenésetek, izgi amit nyújtani tudtok és remélem izgi amit tőlem kaptok. :)
fanni72#402016-11-08 16:21:46
Sziasztok,szerintem félünk a megbélyegzéstöl.
ember1#392016-11-05 19:11:30
Sziasztok!
Sok kedves travival beszélgettem már itt a cset szobában, kedves, udvarias, művelt emberek. Tisztelem is őket, mert felvállalják magukat,de nem kérkednek vele. Van személyes ismerősöm is közülük,jól érezzük magunkat egymás társaságában. Jelmezbálba, rendezvényre én is nem egyszer beültöztem pl. DJ-nek, és nem kellett szégyenkeznem.A bélyegképem is egy ilyen alkalommal induláskor készült. ... 
travifull#382016-11-02 13:36:09
*SZIASZTOK!

A FÓRUMBA MEGJELENT BEJEGYZÉSEIM TELJES MÉRTÉKBEN A MAGÁNVÉLEMÉNYEM TÜKRÖZIK EZ AZ OLDALTÓL ÉS AZ OLDALON BETÖLTÖTT SZEREPEMTŐL TELJESEN FÜGGETLENEK!*
dick9#372015-09-16 16:01:35
Sziasztok Szeretnék Új barátokra találni transzszexuális vagyok,még nem kezdtek el hormonkezelni de pszichológiai,urológiai és pszihátriai kivizsgálásom folyamatban van,gyermekorom óta tiszta tudatában vagyok annak,hogy nem vagyok férfi,hanem belűl nő vagyok,próbáltam illetve megpróbáltam mindent,elhesegetni magamtól ezt a tudatot ezt az érzést de hiába,szeretnék ha csak másodlagos nemi jellegekben is de nő lenni átélni,érezni azt amiről idáig álmodtam,tudom hosszú folyamat lessz és visszafordithatatlan meg kell küzdenem a társadalmi elitélésemmel is sokan bélygeznek homoszexuálisnak de leszögezem nem vagyok az csak az szeretnék lenni kivűlről is aki belülről is vagyok,Segitsetek nekem
attila0628#362015-07-20 17:45:37
A(z) #36 hozzászólást egy arra jogosult személy letiltotta.
soktuegymakk#352015-06-14 08:28:29
Válasz a(z) 34. üzenetre:
Köszönöm a Válaszodat és bocsi, hogy ilyen ostoba kérdéssel tartottam fel a Beszélgetéseteket!!
Még egyszer KÖSZI!!!

Üdv!
aymee#342015-06-14 02:45:07
Válasz a(z) 32. üzenetre:
Igen, ők a Drag Kingek olyan nők akik férfinak öltöznek, de valójában nem férfiak és nem akarnak férfiként élni nem keverendő a transzvesztitizmus a transzszexualizmussal két külön fogalom. Egy transzvesztita, legyen férfiből nővé öltöző vagy fordítva, "csak" beöltözik, és kész. Nem akar nőként vagy férfiként élni élete végéig, egy transzszexuális viszont akar.

Lényegében kevesebb az olyan nő aki férfinak öltözne. Tulajdonképpen az is traszvesztita, transzvesztita minden egyén aki az ellenkező nem külső jegyeit jeleníti meg önmagán, ruha, haj, smink, satöbbi. De ettől még nem válik azzá, csupán felöltözött annak. 

Leginkább - főleg itthon - fiús leszbikusokat látni, akik már-már valóban férfinak néznek, de olyanról nem igen hallani aki otthon a négy fal között pasinak öltözne. Ha mégis, írjon nekem! :P
aymee#332015-06-14 02:39:52
Én speciel 10 éve élek nőként, nem vagyok travi vagy CD én traszszexuális vagyok.
Átok vagy áldás?
Én úgy gondolom mindkettő, hisz egyszerre jó dolog, és mint minden jó dolognak ennek is van hátránya, párkapcsolati szempontból mindenképpen. Úgy vélem nem az a fontos, hogy áldás vagy átok -e, hiszen genetikai férfinak és nőnek lenni is ugyanolyan áldás mint átok, mindenhol vannak gondok.

Az igazi kérdés az, eltudod -e fogadni minden áldásával és átkával együtt azt aki vagy. Ha igen, akkor boldog leszel, ha nem akkor pedig folyamatos harcot vívsz magaddal. 
soktuegymakk#322015-06-06 19:52:53
Szerbusztok!!

Mivel nekem eléggé sok travi-CD ismerősöm van, így nem kérdés milyen a viszonyom Feléjük/Felétek!!

Ám lenne egy kérdésem, mert erre még Ők sem tudtak tökéletes választ adni és a szakirodalomban sem találtam semmit róla!!

Szóval a kérdés: - Született Nő/Hölgy lehet-e travi?? Olyan Hölgyre gondolok, aki zsigereiben inkább Férfi és úgy is öltözik és él??? Létezik ilyen???

Még egyszer bocsi a tudatlanságomért, de nagyon érdekel! Az elképzelhető, hogy az angol, vagy az amerikai szakirodalomban van ilyenről szó, de bevallom, az én angol tudásom nem elég ennek a megértéséhez. :(

Nagyon megköszönném, ha Válaszolnátok rá!!

Üdv!!
geritravi#312015-06-05 09:50:14
Rég volt itt élet, de most megtöröm a nagy hallgatást én is írok ide pár sort.
(Bár az ihlet nem jön úgy, de azért megpróbálom kiírni magamból)

Igaz még a hosszú út elején járok csak, de számomra úgy tűnik, hogy egyáltalán nem zsákutca amibe bekeveredtem.
Én imádok travi lenni, imádok minden napot amit a már változó testemben töltök és minden apró változást is imádok magamon. Számomra teljes mértékben áldás ez az új élet és igen én egy teljesen új életnek élem meg, egy újjászületésnek, noha még csak a terhesség fázisban vagyok, amikor épp kialakulok, de egyre közeledik számomra is az "újraszületés".

Lényeg, hogy mióta ráléptem erre a rögös, de csodákkal teli útra azóta csakis áldásként élem meg minden napját és így utólag azt tudom, hogy életem előző szakaszának volt minden napja átok számomra amit azzal töltöttem, hogy küzdöttem saját magam és a másságom ellen.
harmarci#302015-03-13 21:13:19
hali bocs nem idevaló téma. nyitotam egy forumot cross dressing néven hátha lenne valaki akit érdekelne a téma
xtreme#292015-03-11 18:29:55
Szerintem mindenki legyen olyan amilyen akar és aki szereti szerese olyannak amilyen :)
beaeliza#282015-03-11 18:29:44
én kedvele a travikat  és elfogadom öket olyanak amilyen ök 
kerekpopsi#272015-03-09 12:06:24
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/d/USRf_d9281ad/d3b581.jpg
Nekem mindenképpen áldás, a vele járó titkolózással és problémákkal együtt. A másik énem tud felszínre kerülni itt, ami velem született, de el kell titkolnom ebben a társadalomban.
aerodyne#262015-03-07 13:28:03
hello,
Nem rég vagyok ezen az oldalon, véletlenül olvastam ezt a fórumot... vagy blogot, nem is tudom. De ha már idekerültem végig olvastam az egészet a hozzá szólásokkal együtt.
Nem vagyok Travi.
Azt, hogy áldás e vagy átok travinak lenni azt mindenkinek saját magának kell eldönteni, viszont úgy gondolom ha valaki átoknak éli meg akkor valamit nagyon rosszul csinál.
Ebben az országban ne várjatok elfogadást, hisz itt még azok is utálják egymást akik nem egyforma zenét hallgatnak.
Elég sok helyen megfordultam a világban és ezek a dolgok egész korrektül működnek, bár azt látom, hogy a fiatalabbak már nálunk is sokkal toleránsabbak.
kis-32#252015-03-06 13:49:25
Sziasztok.Én szeretem a travikat és tisztelem is egyben őket mert felvállalják magukat és nem játszák meg magukat mint egy két ember az oldalon.Ha tehetem akkor megismerkednék több travi csajjal akikkel lehet beszélgetni és persze bolondozni is.puszi minden travi lánynak az oldalon.
zamek#242015-03-06 13:47:11
 <3 
kivikovi#232015-02-10 08:44:51
A(z) #23 hozzászólást egy arra jogosult személy letiltotta.
travifull#222015-01-28 13:00:25
A(z) #22 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
katicakata#212015-01-26 17:28:05
Nagyon szívesen beszélgetek bármelyik travival,ismeretlen volt nekem a téma,és sok mindent nem értek!
Barátnőt is szívesen fogadok,beszélgetőpartnert:)
gerle#202015-01-25 12:53:45
imádom a travikat transokat-...
attila0628#192014-12-29 13:40:16
A(z) #19 hozzászólást egy arra jogosult személy letiltotta.
bi-ferj#182014-12-28 16:01:11
A(z) #18 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
piccoli#172014-12-27 23:36:53
Válasz a(z) 16. üzenetre:

De hát travinak lenni jó. A csajos pasik ösztöneit nem lehet csak úgy elfojtani. Csajos pasiként egészen szép életet lehet élni, akár így, akár úgy.
Ja, imádom miniben mutogatni a lábam, vagy akár pasikat elcsábítani, de azért Angela Merkelt sem úgy ítélik meg, hogy milyen jó az ágyban.
Legyen az az én dolgom.
Akivel jó, azzal jó, ahogyan jó, úgy jó.
Nekem csajosan, borotváltan csipkés vagy másmilyen szexi bugyiban jó, egy pasival. Vagy egy csajjal.
travifull#162014-12-26 09:52:59
Válasz a(z) 13. üzenetre:

*Kedves Piccoli!*

Köszönöm hozzászólásodat és szívből örülök hogy vannak még pozitív emberek akik áldásként élik meg a Traviságot!

Sok sikert az oldal használatához!

Travifull!
tomtim#152014-12-24 19:20:59
 <3 
travifull#142014-12-24 13:09:29
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/0/USRf_0660347/372980.jpg
ISTEN áldásában gazdag szeretetteli karácsonyt a fórum minden egyes látogatójának és szeretteiknek!

Fullos!
piccoli#132014-12-22 11:18:13
Szerintem travinak lenni nagyon jó. Én jól érzem magam a szoknyámban, pedig rövid. :)
travifull#122014-12-06 15:30:11
Válasz a(z) 10. üzenetre:

*Szis Kis-32!*

Örülök hogy nem ítéled el és annak is hogy kedveled a műfaj képviselőit!
Köszönjük a bíztatást!

Üdv!
Travifull!
szexeljtevelem#112014-12-04 22:26:50
Köszöntelek benneteket!
Mivel , ááááá , alig vagyok szexmániás, ezért naná !
Naná, hogy szeretem a csinos "hölgyeket" is  :pirul:  :pirul: 
kis-32#102014-12-04 15:16:34
Szia Travifull.Én nem itélem el a travikat sőt nagyon szinpatikus emberek és csinosak.hajrá mindent bele hogy sok ember megkedvelje a travikat :) 
travifull#92014-12-04 10:49:39
Válasz a(z) 8. üzenetre:

*Kedves  Tamás!*

Először is köszönöm a hozzászólásodat másodjára soha nem írsz ide fölöslegesen és örülök hogy van aki nyíltan vállalja azt hogy kedveli a travikat!

Azt hogy vele nem találkoztál sajnálattal olvasom de kitartást kívánok és hitet mert csak így fogod megtalálni azt akivel egy hullámhosszon vagy!

Csodás napot !
Travifull!
pat57#82014-12-04 01:15:15
Én szeretlek titeket, mert az átlagnál messze toleránsabbak és megértőbbek vagytok. Remélem előbb vagy utóbb találkozok is valakivel.Sajnos akit igazán közel éreztem magamhoz, már nincs közöttünk. Soha nem találkoztunk mert messze laktunk egymástól, de mindig jót dumáltunk. Bocsi ha feleslegesen járattam a számat. Tamás
zoe33#72014-11-12 09:42:44
Sziasztok. Írtam arról, az a legrosszabb, ha egymást bántjuk, ócsároljuk. Az helyett, hogy segítenénk, támogatnánk és ismerkednénk egymással. Szerintem így csökkenthető a feszültség a csajos és pasis lét miatt. Kaptam egy levelet, ami ezt támasztja alá. A levélíró megkapta a választ is tőlem. Természetesen nem olyan bunkó stílusban, mint az övé. Viszont megvontam tőle a kedvenc jelölést és tiltólistára tettem. Az ilyen személyekre nincs szükségem. Szándékosan nem embert írtam. Sajnos vannak ilyen társaink is. Szerintem az lenne a legjobb, ha egymást segítenénk. Így sem egyszerű a helyzetünk.    

Kedves Zoé,

Művelődés.. [na persze!] A történet ócska, összedobott, lényegtelen, helyesírási hibás, alsóbb osztályokat célzó. Olvass minőséget, keress rá: Maya-Bank-Edes-Megadas.pdf
A valóságban élek. Amihez kedvem van és szeretném is, azt megteszem és teljesen át is élem.
Látom nehezdre esett kijavítani amit kértem, ez nem vet rád túl jó fényt. Mit olyan nehéz megérteni azon, hogy nyelvében él a nemzet?
Ha tényleg a fiaddal élsz azonnal hagyd abba amit csinálsz, tessék apának lenni, lássa maga előtt a megfelelő férfiúi modellt, mert az övét is elfogod rontani, mint a sajátodat, hogy itt akarsz lenni.
Nem az első vagy akit eltanácsolok erről a helyről. Boldogabban élnétek, ha mindezen idődet és energiádat amit erre a helyre áldozol inkább a családodra fordítanád.
Menj innen!
Pusy Tami
zoe33#62014-11-08 23:32:11
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/c/USRf_c9b3682/0d342d.jpg
Nem csak travik vannak, hanem cd is. Én inkább cd vagyok ez azt jelenti a női ruhák jobban vonzzanak, mint a pasik. Ilyenkor előjön a bi oldalam is. Viszont a nőiesség is megvan bennem. Sokkal érzékenyebb vagyok, az együttérzésem is nagyobb, szeretek sokat beszélni, romantikus filmek is tetszenek a foci viszont nem. A szexben is inkább nőies vagyok. Szeretek simogatni, hosszú előjátékot, csókolózni utána beszélgetni és összebújni. Szerintem ez minden nőnek tetszik. Tehát így közelebb állok a nőkhöz.      Elsősorban a nőket szeretem így még nehezebb a helyzet. Sokkal könnyebb egy homoszexuálisnak egy másik hasonló embert találni, mint egy olyan nőt aki ezt elfogadja. Ezek után vagy titkolózik az ember és kettős életet él. Illetve keres olyan nőt aki ezt elfogadja. Ez nagyon nehéz dolog. Már ezt megpróbáltam, erről egy rövid történetem is megosztom akit érdekel.

Őszinte vallomás.


Volt egy barátnőm, aki az átlagtól nyitottabb volt. Először teszteltem a reakciókat. Megkérdeztem tőle milyen érzés tangát hordani. Azt mondta meg lehet szokni. Majd ad egyet és próbáljam ki. Végül is nem adott. Elment fürödni és levette a tangáját. Én mindjárt felvettem és bementem a fürdőbe. Ő nevetett és azt mondta nem is áll rosszul. Én nagyon élveztem a dolgot. Így mostam meg a hátát. Ezután elmondtam neki, hogy a női ruhákat is szeretem. Ezen nagyon kiakadt és azt mondta sejtette, hogy homokos vagyok. Mivel nagyon gyengéd vagyok vele és teljesen más mint a volt barátja. Azelőtt ez nagyon tetszett neki. Én elmondtam neki csak a női ruhákat szeretem és a nőket. Ezt ő nem értette meg. Azt mondta szakítsunk és nem akar többet látni. Pár napig nem is találkoztunk. Később felhívott és elmondta nagyon hiányzok neki és szeretne velem találkozni. A szex nagyon jó velem és mit szólnék hozzá, ha szexelni összejárnánk. Természetesen beleegyeztem. Amikor találkoztunk több alkalommal vettem fel női ruhákat. Amikor lezuhanyoztam nála, rendszeresen a mini rózsaszínű köntösét vettem fel. Először cikizett miatta, de később már megszokta. Volt hogy így szexeltünk. A fekete szexi hálóingjét is felvettem és így bújtam vele ágyba. Harisnyába is néztünk tévét összebújva és a miniszoknyáját is kölcsön adta egy forró nyári napon. A végén vége lett a kapcsolatunknak, mert ez neki annyira nem volt jó. Illetve gyereket is szeretett volna, de tőlem nem akart. Félt, hogy öröklődik a fétisem és bi hajlamom is van.  

Tehát van jó oldala is ennek a furcsa hajlamnak és rossz is. Aki megtalálja a megfelelő társat az kap egy pluszt is. Aki nem az kettős életet él. Ez hosszú távon nem egészséges. Viszont nem lehet abbahagyni esetleg kis időre felfüggeszteni. Viszont nagyon felszabadult vagyok, ha női ruhában lehetek. Ezt a volt barátnőm is észre vette milyen jól érzem magam szoknyában vagy harisnyában. Ez a személyes tapasztalatom. Én nem travi vagyok, de próbálok minél nőiesebben kinézni csajként. Vannak akik úgy néznek ki mint egy női paródia. Ők nem jó hatással vannak a csajos pasikra.              
      
zoe33#52014-11-08 12:29:23
Ez nagyon jó téma. Szerintem a női ruhát kedvelők nehezebb helyzetben vannak, mint a homoszexuálisok. Az senkin nem látszik, ha homoszexuális. A női ruha viszont igen. Általában az ilyen csajok biszexek. A nők ezt nehezen fogadják el. Viszont a nőkre is általában szüksége van a cd és traviknak. Aki belekóstol a nők világában az nem tudja abba hagyni. Ez miatt kettős életet élnek sokan. Ez hosszú távon nem egészséges. A sok titkolózás kikészíti, feszülté teszi az embert. Az nagyon jó, ha van kivel ilyen témában beszélgetni, találkozni és együtt bulizni. Tehát hasznos ilyen bulikat szervezni és itt nem a pénzre gondolok. A barátság ettől többet ér. Azt viszont nem értem meg, ha két ilyen ember egymást megszólja, piszkálja. Ha mi sem tudjuk a másikat elfogadni, akkor mire számíthatunk. Sziasztok Zoé.    
luluka#42014-10-13 22:11:47
Válasz a(z) 3. üzenetre:tetszik a hozzáállásod!!!Sok sikert neked!!!
sheryl#32014-10-13 13:19:50
** Sziasztok! Nagyon jó a fórum,sok kérdésre kaphatnánk választ,ha mindannyian mélyen szívünkből jövően feltárnánk azt ebben a kis közösségben,akik valójában vagyunk. Sajnos ez nem így van,ugyanis hiába vagyunk "mi" itt jópáran,sokan nem hozzák felszínre valódi érzelmeiket,és véleményüket. Magamról el tudom azt mondani,hogy 2 éve vagyok tagja ennek az oldalnak,és ugyebár kaptam a 2 év alatt hideget-meleget is,jó emberektől és rosszaktól is. Azt gondolom,először mindenkinek magában kellene keresnie a hibát és nem másban. 
Véleményem szerint valóban áldás és átok is lenni egyszerre transszexuális személynek. 

Áldásnak azért gondolom,mert mi magunkfajták tudjuk csak megélni azt a kettős életet,ami tele van rejtéllyel,izgalmas dolgokkal. Szeretjük felfedezni,mikre is vagyunk képesek igazából-ez ugyebár kellemes és jó érzelmekkel áraszt el bennünket,sokunknak megnyugvás. 

Átoknak pedig azért mondanám,amiért a magyarországi társadalom ennyire intoleráns,nem elfogadó velünk szemben (Bár igazából engem hidegen hagy mások véleménye,de az építő kritikákra mégis adok) 

Jómagam személy szerint teljesen jól,és kiegyensúlyozottnak érzem magam a mostani bőrömben,és ezen nem is szeretnék változtatni,magamnak választottam egy életformát,és azt gondolom innen nincs visszaút. 

Szeretem magam úgy,ahogy vagyok-önimádatról szó sincs,csak elfogadtam magam annak,akinek lennem kell az életben. Szerencsére a barátaim,és a hozzám közel álló emberek semmilyen negatív megnyilvánulást nem fejeztek ki irányomba ezzel kapcsolatban,amiért hálás is vagyok nekik és köszönöm is. 

Nagyon szeretem ezt a fajta életet,imádom kifejezni önmagam ezzel az énemmel,egyszerűen jól érzem magam. :) 

Az oldalon lett pár jóbarátom (ugyebár a többség hasonló kaliberű,mint én),akikkel sikeresen megoszthatom akár pozitív,akár negatív élményeimet,jókat tudok velük beszélgetni,diskurálni,és van egy,de tényleg egy személy-aki a szememben egyfajta "mentor",ha fogalmazhatok így-és sokszor fejmosást kapok tőle,ami számomra építő jellegű. Egy tapasztalt,tőlem bölcsebb emberről van szó,aki több mindent látott és tapasztalt a világban,mint Én 22 évesen. Neki hálás vagyok minden egyes "szemfelnyitásomért,fejmosásomért" :) 


Egy szónak is száz a vége... Ha eddig nem voltál önmagad,ezután sem leszel az,merjük felvállalni azt akik és amik vagyunk ebben a világban,és fogadjuk el ezt. Talán pár év múlva a társadalom is megenyhül rajtunk,és könnyebb lesz az életünk minden egyes kis szöglete. :) 

Sikeres ismerkedést kívánok minden kedves travinak,transzneműnek az oldalon! :) 


Sheryl 
loki1015#22014-10-12 10:37:45
Szia
Érdekes felvetés a fórumban, szerintem az első probléma az általános tájékozatlanság a témakörben, mit is jelent a travi. Ha gyűjtő fogalomként vesszük, az angol transgender-nek megfelelően, akkor azt mondom rossz a kérdés feltevése, mert legtöbbünk nem választotta, hogy az legyen-e, hanem valahol annak született. Egy londoni szakorvos mondta nekem,mikor megkérdeztem, hogy abba tudom-e hagyni, hogy ne próbálkozzam meg vele, mert egy szint után - ezt én átlépem- biztos hogy letargiába vagy/és depresszióba fogok esni. Vegyem ezt úgy, mint ha nem tetszene a hajam színe, vagy az orrom formája. Megfogadtam,és berendeztem úgy az életem, hogy ez is az is lehessen. Itt térek rá, hogy a travi jelzőnek bizony nagyon sok egymástól jelentősen különböző jelentése van. A transszexuális, aki átoperálja magát egy más kategória, mint a crossdresser, aki szeret nőként öltözni, de szexuálisan marad hetero, vagy minimum bi és a fetisiszták, akik csak feltűnni akarnak az extrem öltözésükkel. Én a középső kategóriában vagyok és bevallom igen nehehezen találok itthon megfelelő barátokat. 

A nyilvánosság a pride alapján akar minket megitélni vagy mostanában Conchita Wurst-ról. (Az ő száma és előadása egyébként kimondottan tetszik nekem) Sajnos ha szóba hozom barátaimmal, akik nem tudnak CD életemről, bizony igen elítélően nyilatkoznak rólunk, nem amiatt amik vagyunk, hanem, ahogy ezt ki akarjuk fejezni. Bécsben, Londonban vagy Manchesterben bizony másként működik ez. Még a rendőrök is külön kiképzést kapnak, hogy kell lereagálni, ha valaki travikkal találkozik vagy megvédeni őket ha szükséges.

Összefoglalva bizony jó lenne elfogadni magunkat először és utána elfogadtatni a társadalommal, hogy ne is legyen szenzáció, vagy téma, ha férfiként női ruhában megjelenünk. ( de ez csak akkor megy, ha szőrtelen lábra veszünk harisnyát, parókánk normális és a makeup is a nőiességet fejezi ki.) Tudom ez egy álom, de ezek a gondolatok jutottak eszembe a kérdés felvetéséről. Üdv Wilhelmina 
baby7#12014-10-11 12:08:16
Szia!

Minden gondolatoddal egyetértek.
Ott látom a hiba forrását,hogy minden ember más és más.
S vallom előbb mindenkinek magába kellene nézni és utánna jöhetne a gyülölködés a megvetés, de  itt ugy látom sokan rivalizálnak is ami bizony nem visz előre,
sőt!!!

Baby7

[1-41]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba3730BDSM - extrém szexualitás

#bepo2000100Különösen perverz
Ajánlott szobák
#biszex_szoba123122Biszexuális vagy, be kell lépned!

#fredi50100Sopron - Győr-Szombathely kke.
Ajánlott szobák
#maszti_szoba1020Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba610Belvárosi szexmentes csevegő
Ajánlott szobák
#homo_szoba7180Meleg férfiak egymás között

#sexuality310Biszexuális és buzi/leszbikus férjek, feleségek

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba5871Heteroszexuális vadászterület

#hegylako012100Tapasztalt

#utazzunk55100Sofőröm-készséges segítőm
Ajánlott szobák
#leszbi_szoba200Csak csajok, leszbikus kapcsolatok
Ajánlott szobák
#profi_csajok1010Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik200Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba3330Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.